Skip to main content

BizimAsia

Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Sizler için oluşturduğumuz tüm hizmetlerden tam olarak yararlanabilmek için aramıza katılabilirsiniz. Siz varsanız, biz varız! Üyelikler ücretsizdir ve her zaman ücretsiz kalacaktır.

(Sadece ziyaretçiler tarafından görüntülenir.)

Hoş Geldin, !

Kayıt işleminiz başarıyla tamamlandı. Sitemizde üyelikler e-posta onaylı olduğu için hesabınızı onaylamanız gerekiyor. Kayıt olduğunuz e-posta adresinin gelen ya da istenmeyen (spam) kutusunu kontrol ederek hesabınızı onaylayabilirsiniz. e-Posta gelmediyse veya farklı bir sorun yaşıyorsanız bizimle İletişim sayfasından irtibat kurabilirsiniz.

(Sadece hesabı aktif edilmemiş kullanıcılar tarafından görüntülenir.)Renk seçimi:

Enter The Dragon / Ejder Kalesi / 1973 / Türkçe Dublaj


Konu

#1

[Resim: AJL2nr.jpg]
Konusu :
Gizli servis Bruce Lee’den Han adında bir uyuşturucu baronunun düzenlediği bir dövüş turnuvasına katılmasını ister. Lee kızkardeşinin ölümünden sorumlu olan bir dövüşçünün de yer aldığı bu turnuvaya girmeyi kabul eder. Böylelikle hem intikam alma fırsatı bulacak hem de suç şebekesini ortaya çıkarıp çökertebilecektir. Lee, turnuvadaki Roper ve Williams isimli iki Amerikalı dövüşçüyle işbirliği yapar. İkili turnuvadaki ödülün peşindedir.


Tür : Aksiyon
Yönetmen : Robert Clouse
Senaryo : Michael Allin
Görüntü Yönetmeni :Gilbert Hubbs
Müzik :Lalo Schifrin
Yapım : 1973, Hong-Kong / ABD , 98 dk.


Oyuncular :

Bruce Lee (Lee) , John Saxon (Roper) , Kien Shih (Han) , Ahna Capri (Tania) , Angela Mao Ying (Su Lin) , Jim Kelly (Williams) , Bob Wall (Oharra) , Yang Sze (Bolo) , Betty Chung (Mei Ling)
Kayit OlSon Düzenleme: 13-06-2016, 17:06, Düzenleyen: Kwan Lee.
Cevapla
Teşekkür Edenler:

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da
Task