Skip to main content

BizimAsia

Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Sizler için oluşturduğumuz tüm hizmetlerden tam olarak yararlanabilmek için aramıza katılabilirsiniz. Siz varsanız, biz varız! Üyelikler ücretsizdir ve her zaman ücretsiz kalacaktır.

(Sadece ziyaretçiler tarafından görüntülenir.)

Hoş Geldin, !

Kayıt işleminiz başarıyla tamamlandı. Sitemizde üyelikler e-posta onaylı olduğu için hesabınızı onaylamanız gerekiyor. Kayıt olduğunuz e-posta adresinin gelen ya da istenmeyen (spam) kutusunu kontrol ederek hesabınızı onaylayabilirsiniz. e-Posta gelmediyse veya farklı bir sorun yaşıyorsanız bizimle İletişim sayfasından irtibat kurabilirsiniz.

(Sadece hesabı aktif edilmemiş kullanıcılar tarafından görüntülenir.)

WHAT’S WRONG WİTH SECRETARY KİM 2018 G. KORE DİZİ TANITIMI


Konu

Yeni #1
[Resim: flmafisi.jpg]

Adı: What’s Wrong with Secretary Kim | Why Secretary Kim | 김비서가 왜 그럴까
Tür: Romantik, Komedi
Yönetmen: Park Joon-Hwa
Senarist: Jung Kyung-Yoon (roman), Jung Eun-Young
Yapımcı:
Yapım Şirketi:
Yayıncı: tvN
daum: 9.7
Bölüm Sayısı: 16
Yapım Yılı: 2018
 Yayın Tarihi:6 Haziran 2018 – 26 Temmuz 2018
Yayın Günleri ve Saati: Çarşamba & Perşembe – 21:30
Dil: Korece
 Ülke:Güney Kore

Oyuncular

[Resim: kapak_resmi233x252.jpg]
Park Seo-Joon
Lee Young-Joon

[Resim: kapak_resmi233x252.jpg]
Park Min-Young
Kim Mi-Soo

[Resim: kapak_resmi233x252.jpg]
Lee Tae-Hwan
Lee Sung-Yeon

[Resim: kapak_resmi233x252.jpg]
Chansung
Go Gwi-Nam


Konusu
Dizi, narsist bir kişiliğe sahip başkan yardımcısı (Park Seo-Joon) ile işinde oldukça başarılı olan onun sekteri (Park Min-Young) arasındaki romantik ilişkiyi konu almaktadır.


Karakterleri:
Park Seo-Joon dizide bir aile şirketinde başkan yardımcısı olarak çalışan Lee Young-Joon karakterini canlandırmaktadır. Aynı zamanda çalıştığı şirketin 2. nesil varisidir. Yüksek IQ’ya ve çekici bir görünüme sahip olmasına rağmen kibirli ve bencil birisidir. Bu da onu birlikte çalışılması en zor insanlardan biri haline getirmektedir. Sekreteri Kim Mi-So'nun (Park Min-Young) işinde mükemmel olmasından oldukça memnundur. Ancak bir gün sekreteri işinden istifa eder.

Park Min-Young dizide Lee Young-Joon’un (Park Seo-Joon) sekreteri olan Kim Mi-Soo karakterini canlandırmaktadır. Lee Young-Joon’un 9 yıldır sekreteri olarak çalışmaktadır. Sekreterlik dünyasında, ona verilen görevleri yerine getirmek için her şeyi yapan bir efsane olarak bilinmektedir. İşyerinde mükemmellik için yüzünde bir gülümseme ile çok çalışırken evinde oldukça tembel birisidir. Güzel biri olmasına rağmen daha önce hiç kimse ile romantik bir ilişkisi olmamıştır.

Lee Tae-Hwan dizide Lee Young-Joon’un (Park Seo-Joon) abisi olan Lee Sung-Yeon karakterini canlandırmaktadır. Kitapları çok satanlar listesinde yer alan ünlü bir yazardır. Young-Joon hariç herkes onun çok sempatik biri olduğunu düşünmektedir. Ayrıca Kim Mi-Soo’dan (Park Min-Young) hoşlanmaktadır.

Chansung dizide Lee Young-Joon’un (Park Seo-Joon) ailesine ait ünlü bir şirkettin çalışanı olan Go Gwi-Nam karakterini canlandırmaktadır.Not:

1 – tvn’in Çarşamba & Perşembe  dizi kuşağında bu diziden önce "My Mister" yayımlanmıştır ve bu diziden sonra "Familiar Wife" yayımlanacaktır.

2 – Dizi, Kim Young-Mi tarafından kaleme alınan "Legend of the Secretary World" adlı bir webtoondan uyarlamadır. Ancak webtoonun ana hikâyesi Jung Kyung-Yoon’un "Kimbiseoga Wae Geureolgga" adlı romanına dayanmaktadır.

Fragman 1
Kayit Ol
Son Düzenleme: 27-07-2018, 02:32, Düzenleyen: M~Ali.
Cevapla

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da
Task