Skip to main content

BizimAsia

Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Sizler için oluşturduğumuz tüm hizmetlerden tam olarak yararlanabilmek için aramıza katılabilirsiniz. Siz varsanız, biz varız! Üyelikler ücretsizdir ve her zaman ücretsiz kalacaktır.

(Sadece ziyaretçiler tarafından görüntülenir.)

Hoş Geldin, !

Kayıt işleminiz başarıyla tamamlandı. Sitemizde üyelikler e-posta onaylı olduğu için hesabınızı onaylamanız gerekiyor. Kayıt olduğunuz e-posta adresinin gelen ya da istenmeyen (spam) kutusunu kontrol ederek hesabınızı onaylayabilirsiniz. e-Posta gelmediyse veya farklı bir sorun yaşıyorsanız bizimle İletişim sayfasından irtibat kurabilirsiniz.

(Sadece hesabı aktif edilmemiş kullanıcılar tarafından görüntülenir.)

TİME 2018 GÜNEY KORE DİZİ TANITIM


Konu

Yeni #1
[Resim: filmafisi.jpg]
Adı: Time | 시간
Tür: Dram, Romantik
Yönetmen: Jang Joon-Ho
Senarist: Choi Ho-Chul
Yapımcı: -
Yayıncı: MBC
daum: -
Bölüm Sayısı: 32
Bölüm Süresi: 35 Dakika
Yapım Yılı: 2018
Yayın Tarihi: 25 Temmuz 2018 – 13 Eylül 2018
Yayın Günleri ve Saati: Çarşamba & Perşembe – 22:00 (günde iki bölüm)
Dili: Korece
Ülke: Güney Kore

OYUNCULAR

[Resim: kapak_resmi233x252.jpg]
Kim Jung-Hyun
Cheon Soo-Ho

[Resim: kapak_resmi233x252.jpg]
Seohyun
Seol Ji-Hyun


KONUSU

Dizi, yakın zamanda öleceğini öğrenen bir adamın (Kim Jung-Hyun), hayatının son günlerinde, her şeyini ortaya koyarak hayatını mahvettiği kadına (Seohyun) yardım etmeye çalışmasını konu almaktadır.

Karakterleri:
Kim Jung-Hyun dizide bir restoranın CEO’su olan Cheon Soo-Ho karakterini canlandırmaktadır. Ailesi büyük bir şirket olan W Grup’un sahiptir.

Seohyun dizide yaşadığı kötü olaylardan sonra hayatta kalma becerileri gelişen Seol Ji-Hyun karakterini canlandırmaktadır. Onun karakteri parlak, korkusuz ve adaletsizliğe tahammülü olmayan birisidir. Sadakat sayesinde her şeyin üstesinden gelebileceğini düşünmektedir. Genç yaşından itibaren para kazanmak zorunda kalmıştır. Kardeşi ve işsiz annesine maddi olarak destek vermek için üniversiteden ayrılmıştır. Ancak buna rağmen akla gelebilecek her alanda meslek sertifikası vardır ve hiçbir zaman hayalinden vazgeçmemiştir. Bir gün, kardeşi aniden ölür ve zaman onun için orada durur.

Kim Joon-Ha dizide W Grup’un hukuk ekibinde avukat olarak çalışan Shin Min-Seok karakterini canlandırmaktadır. Ayrıca o, Seol Ji-Hyun’un (Seohyun) erkek arkadaşıdır.

Hwang Seung-Un dizide Taeyang Grup’un CEO’sunun tek çocuğu olan Eun Chae-A karakterini canlandırmaktadır.Not: MBC’nin Çarşamba & Perşembe  dizi kuşağında bu diziden önce "Come And Hug Me" yayımlanmıştır ve bu diziden sonra "Terius Behind Me" yayımlanacaktır.

Fragman 1
Kayit Ol
Sol yanım; kalbim çok sevdiğim ve hep seveceğim  Heart
Son Düzenleme: 27-07-2018, 02:39, Düzenleyen: M~Ali.
Cevapla
#2
Fragman 2

Kayit Ol
Sol yanım; kalbim çok sevdiğim ve hep seveceğim  Heart
Cevapla
#3
Fragman 3

Kayit Ol
Sol yanım; kalbim çok sevdiğim ve hep seveceğim  Heart
Cevapla
#4
[Resim: flmafisi.jpg]
Sol yanım; kalbim çok sevdiğim ve hep seveceğim  Heart
Cevapla

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da