Tek Farkımız Daha Farklı Olmamızdır!
İZLEME VİDEOLARINDA ÇIKAN OLASI REKLAMLARI ENGELLEMEK İÇİN TARAYICINIZA REKLAM ENGELLEME EKLENTİLERİNDEN KURMANIZI ÖNERİRİZ.

<=TÜRKÇE DUBLAJLI ONLİNE İZLEME BÖLÜMÜ => KORE DİZİLERİ TÜRKÇE ALT YAZILI TIKLA İZLE BÖLÜMÜ KORE MP4-MKV TÜRKÇE ALT YAZILI DİZİLERİ

 
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
DİZİ TANITIM PRİEST 2018 GÜNEY KORE DİZİ TANITIM
(Okunma: 764)
SoSoNa
#1
resim

Adı: Priest | 프리스트
Tür: Aksiyon, Fantastik
Yönetmen: Kim Jong-Hyeon
Senarist: Moon Man-Se
Yapımcı: -
Yayıncı: OCN
Bölüm Sayısı: 16
Yapım Yılı: 2018
Yayın Tarihi: Kasım 2018
Yayın Günleri ve Saati: Cumartesi & Pazar – 22:20
Dili: Korece
Ülke: Güney Kore

OYUNCULAR

resim
Yeon Woo-Jin
Oh Soo-Min

resim
Jung Yoo-Mi
Ham Eun-Ho

resim
Park Yong-Woo
Moon Ki-Sun


Konusu:
Dizi, 2018 yılında, Güney Katolik Hastanesinde, gerçekleşen doğaüstü güçlerden, sevdikleri insanları korumak için birlikte mücadele eden, bir doktor (Jung Yoo-Mi) ve bir rahibin (Yeon Woo-Jin) etrafında dönmektedir.Karakterleri:
Yeon Woo-Jin dizide genç bir Katolik rahibi olan Oh Soo-Min karakterini canlandırmaktadır. Enerji dolu birisidir. İnsanların bedenlerinden şeytan çıkartan '643 Regia' adlı gayri resmi bir grubun üyesidir. Geçmişte, annesinin bedeni bir şeytani ruh tarafından ele geçirilmişti. Şeytani ruh, çıkarılamadığı için annesi hayatını kaybetti. Yaşadığı bu olay, şeytan çıkarma yöntemini öğrenmesine sebep olmuştur.

Jung Yoo-Mi dizide hastanenin acil servis bölümde görevli bir doktor olan Ham Eun-Ho karakterini canlandırmaktadır. Ailesi talihsiz bir kazada geçirdikten sonra doktor olmaya karar vermiştir ve insanların hayatını kurtarmak istemektedir. O bir ateisttir. Ancak bir gün, doğaüstü bir olaya şahit olur ve Rahip Oh Soo-Min ile tanışır. Ardından, inançları değişir ve hayatı artık eskisi gibi olmaz.

Park Yong-Woo dizide bir Katolik rahibi olan Moon Ki-Sun karakterini canlandırmaktadır. '643 Regia' adlı grubun kurucusudur ve şeytan çıkarma yöntemini Oh Soo-Min’e (Yeon Woo-Jin) öğretmiştir. O, Soo-Min için hem bir öğretmen hem de bir babadır.Not: OCN’in Cumartesi & Pazar  dizi kuşağında bu diziden önce "Player" dizisi yayımlanmaktadır.
Cevapla
Teşekkür Edenler: Kwan Lee
 


Bu Konudaki Yorumlar
PRİEST 2018 GÜNEY KORE DİZİ TANITIM - Yazar: SoSoNa - 27-09-2018, 22:48

Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 20-01-2020, 22:11