Skip to main content

BizimAsia

Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Sizler için oluşturduğumuz tüm hizmetlerden tam olarak yararlanabilmek için aramıza katılabilirsiniz. Siz varsanız, biz varız! Üyelikler ücretsizdir ve her zaman ücretsiz kalacaktır.

(Sadece ziyaretçiler tarafından görüntülenir.)

Hoş Geldin, !

Kayıt işleminiz başarıyla tamamlandı. Sitemizde üyelikler e-posta onaylı olduğu için hesabınızı onaylamanız gerekiyor. Kayıt olduğunuz e-posta adresinin gelen ya da istenmeyen (spam) kutusunu kontrol ederek hesabınızı onaylayabilirsiniz. e-Posta gelmediyse veya farklı bir sorun yaşıyorsanız bizimle İletişim sayfasından irtibat kurabilirsiniz.

(Sadece hesabı aktif edilmemiş kullanıcılar tarafından görüntülenir.)

LAWLEES LAWYER 2018 G. KORE DİZİ TANITIM


Konu

Yeni #1
[Resim: flmafisi.jpg]

Adı: Lawless Lawyer | Lawless Attorney | 무법 변호사
Tür: Aksiyon, Hukuk
Yönetmen: Kim Jin-Min
Senarist: Yoon Hyun-Ho
Yapımcı: -
Yapım Şirketi: -
Yayıncı:  tvN
daum: 9.3
Bölüm Sayısı: 16
Yapım Yılı: 2018
Yayın Tarihi: 12 Mayıs 2018 – 1 Temmuz 2018
Yayın Günleri ve Saati: Cumartesi & Pazar – 21:00
Dili: Korece
Ülke: Güney Kore

OYUNCULAR

[Resim: kapak_resmi233x252.jpg]
Lee Joon-Gi
Bong Sang-Pil


[Resim: kapak_resmi233x252.jpg]
Seo Ye-Ji
Ha Jae-Yi


KONUSU

Dizi, annesinin intikamını almak için mücadele eden bir avukatın (Lee Joon-Gi) etrafında dönmektedir.
Karakterleri:
Lee Joon-Gi dizide bir avukat olan Bong Sang-Pil karakterini canlandırmaktadır. Avukat olmadan önce bir çetenin üyesiydi. Yasaların adaleti sağladığına inanmamaktadır. Bu yüzden kanunlardan çok adaleti sağlamak için yumruklarını ve mutlak galibiyet için yasalardaki boşlukları kullanmaktadır. Hukuk kitapları onun için bir aletin kullanma kılavuzundan başka bir şey değildir. 'gangster avukat' olarak anılmaktadır. Mutlak güce karşı yalnız başına savaşmaktadır ve tek bir amacı vardır: annesinin intikamını almak.

Seo Ye-Ji dizide çocukluğundan bu yana kendi ayakları üzerinde durmaya çalışan Ha Jae-Yi karakterini canlandırmaktadır. Adalet için savaşan harika bir avukat olur ancak bir gün bir hâkime saldırır. Bu olaydan sonra avukatlık yapamaz ve Bong Sang-Pil'in (Lee Joon-Gi) hukuk bürosunda yönetici olarak çalışmaya başlar. Sang-Pil ile tanışması onun uzun süredir devam eden inançları tamamen sarsacaktır.

Lee Hye-Young dizide bir hâkim olan Cha Moon-Sook karakterini canlandırmaktadır. Saygın bir hâkim gibi görünmesine rağmen aslında yozlaşmış bir hâkimdir.

Choi Min-Soo dizide büyük bir şirketin CEO’su olan An O-Joo karakterini canlandırmaktadır. Eskiden bir çetenin üyesiydi.


Fragman 1

Kayit Ol
Sol yanım; kalbim çok sevdiğim ve hep seveceğim  Heart
Cevapla

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da
Task