Skip to main content

BizimAsia

Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Sizler için oluşturduğumuz tüm hizmetlerden tam olarak yararlanabilmek için aramıza katılabilirsiniz. Siz varsanız, biz varız! Üyelikler ücretsizdir ve her zaman ücretsiz kalacaktır.

(Sadece ziyaretçiler tarafından görüntülenir.)

Hoş Geldin, !

Kayıt işleminiz başarıyla tamamlandı. Sitemizde üyelikler e-posta onaylı olduğu için hesabınızı onaylamanız gerekiyor. Kayıt olduğunuz e-posta adresinin gelen ya da istenmeyen (spam) kutusunu kontrol ederek hesabınızı onaylayabilirsiniz. e-Posta gelmediyse veya farklı bir sorun yaşıyorsanız bizimle İletişim sayfasından irtibat kurabilirsiniz.

(Sadece hesabı aktif edilmemiş kullanıcılar tarafından görüntülenir.)

///COK YAKINDA/// : My ID Is Gangnam Beauty 2018


Konu

Özel #1
My ID Is Gangnam Beauty

[Resim: 4%20%281%29EEE.jpg]


Adı : My ID Is Gangnam Beauty | 내 아이디는 강남미인
Tür: Romantik, Gençlik
Yönetmen: Choi Sung-Bum
Senarist: Gi Maeng-Gi (webtoon), Choi Soo-Young
Yapımcı: -
Yapım Şirketi: -
Yayıncı: JTBC
daum: -
Bölüm Sayısı: -
Yapım Yılı: 2018
Yayın Tarihi: 27 Temmuz 2018
Yayın Günleri ve Saatleri: Cuma & Cumartesi – 23:00
 Dili:Korece
Ülke: Güney Kore

OYUNCULAR

[Resim: kapak_resmi233x252.jpg]

Lim Soo-Hyang
Kang Mi-Rae

[Resim: kapak_resmi233x252.jpg]

Cha Eun-Woo
Do Kyung-Seok

[Resim: kapak_resmi233x252.jpg]

Kwak Dong-Yeon
Yeon Woo-Young


Diğer Oyuncuları:
Jo Woo-Ri / Hyun Soo-A
Min Do-Hee / Oh Hyun-Jung
Park Joo-Mi
Woo Hyeon
Choi Sung-Won
Lee Tae-Sun
Bae Da-Bin / Kwon Yoon-ByulKonusu:
Dizi, iki üniversite öğrencisinin etrafında dönmektedir. Kang Mi-Rae (Lim Soo-Hyang), çirkin olduğu için insanlar tarafından sürekli aşağılanmış ve zorbalığa uğramış birisidir. Bu duruma daha fazla katlanamaz ve estetik ameliyatı olur. Yeni güzel yüzü ile üniversiteye başlayan Mi-Rae’ye insanlar kaba davranmaya devam eder. Onu 'Gangnam Güzeli' olarak aşağılayıcı bir şekilde çağırır. Mi-Rae ile aynı üniversiteye giden Do Kyung-Seok (Cha Eun-Woo) insanların dış güzelliğinden daha çok iç güzelliğine önem veren birisidir. Kyung-Seok zamanla Mi-Rae’ye âşık olur.Karakterleri:
Lim Soo-Hyang dizide bir üniversite öğrencisi olan Kang Mi-Rae karakterini canlandırmaktadır. Geçmişte, çirkin görünümü nedeni ile sürekli insanlar tarafından aşağılanmış ve zorbalığa uğramıştır. Bu yüzden, estetik ameliyat ile güzel bir yüze kavuşur. Ancak bir türlü çekingenliğini üstünden atamaz.

Cha Eun-Woo dizide Kang Mi-Rae (Lim Soo-Hyang) ile aynı ortaokuldan mezun olan ve onunla aynı üniversitede okuyan Do Kyung-Seok karakterini canlandırmaktadır. Bayanlar arasında oldukça popüler birisidir.

Kwak Dong-Yeon dizide Do Kyung-Seok’un (Cha Eun-Woo) ev arkadaşı olan Yeon Woo-Young karakterini canlandırmaktadır. Üniversitede kimya bölümü okumaktadır. Fakir bir ailenden gelen Woo-Young’un maddi durumu yüzünden birçok kez romantik ilişkisi son bulmuştur. Bu yüzden, edindiği deneyimler sayesinde kadınlarla tanışmak konusunda uzmanlaşmış birisidir. İlk başlarda sadece Kang Mi-Rae’nin (Lim Soo-Hyang) kişiliğini takdir ederken duyguları ona karşı derinleşir ve ona âşık olur.

Jo Woo-Ri dizide popüler bir üniversite öğrencisi olan Hyun Soo-A karakterini canlandırmaktadır. Dışarıdan bakılınca kibar ve masum yüzlü biri gibi görünsede aslında oldukça kurnaz ve kötü birisidir.

Min Do-Hee dizide Kang Mi-Rae’nin (Lim Soo-Hyang) çocukluk arkadaşı olan Oh Hyun-Jung karakterini canlandırmaktadır. Bir hip-hop sanatçısı olmayı hayal etmektedir. Dışarıdan bakınca soğuk biri gibi görünse de Mi-Rae’nin her zaman yanında olan sıcak kalpli birisidir.

Bae Da-Bin dizide öğrenci konseyi başkan yardımcısı olan Kwon Yoon-Byul karakterini canlandırmaktadır. Kısa saçları ve giyim tarzı nedeniyle erkek gibi gözükmektedir.

FRAGMAN:

Kayit Ol
Son Düzenleme: 26-07-2018, 18:56, Düzenleyen: M~Ali.
Cevapla

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da
Task