Skip to main content

BizimAsia

Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Sizler için oluşturduğumuz tüm hizmetlerden tam olarak yararlanabilmek için aramıza katılabilirsiniz. Siz varsanız, biz varız! Üyelikler ücretsizdir ve her zaman ücretsiz kalacaktır.

(Sadece ziyaretçiler tarafından görüntülenir.)

Hoş Geldin, !

Kayıt işleminiz başarıyla tamamlandı. Sitemizde üyelikler e-posta onaylı olduğu için hesabınızı onaylamanız gerekiyor. Kayıt olduğunuz e-posta adresinin gelen ya da istenmeyen (spam) kutusunu kontrol ederek hesabınızı onaylayabilirsiniz. e-Posta gelmediyse veya farklı bir sorun yaşıyorsanız bizimle İletişim sayfasından irtibat kurabilirsiniz.

(Sadece hesabı aktif edilmemiş kullanıcılar tarafından görüntülenir.)

CHA TAE-HYUN VE BAE DOO -NA YENİ BİR DİZİDE BİRLİKTE ROL ALACAK.


Konu

Yeni #1
[Resim: chae-tae-hyun-bae-doo-na.jpg]

Cha Tae-Hyun ve Bae Doo-Na’nın KBS2’nun yeni "The Best Divorce" dizisinde başrol karakterleri canlandıracakları açıklandı.

Dizi, evli bir çift olan Jo Seok-Moo (Cha Tae-Hyun) ve Kang Whee-Roo’nun (Bae Doo-Na) etrafında dönmektedir. Evleneli üç yıl olmasına karşın Jo Seok-Moo boşanmak istemektedir. Bunun üzerine bir de Jo Seok-Moo bir başkası ile evli olan ilk aşkı (Lee El) ile karşılaşır.

Cha Tae-Hyun dizide müzisyen olmayı hayal eden Jo Seok-Moo karakterini canlandıracak. Onun karakteri, dik başlı ve yalnız vakit geçirmekten hoşlanan birisidir. Prestijli bir üniversiteden mezun olmasına karşın geleneksel bir iş bulmak yerine müzisyen olma hayalinin peşinden koşar. Ancak bir müzisyen olamaz ve yaşı da ilerlediği için iyi bir işe giremez. En sonunda bir güvenlik şirketinde çalışmaya başlar. Orada, şirketin bir müşterisi olan Kang Whee-Roo (Bae Doo-Na) ile tanışır ve onunla evlenir.

Bae Doo-Na dizide Jo Seok-Moo’nun (Cha Tae-Hyun) eşi olan Kang Whee-Roo karakterini canlandıracak. Onun karakteri, yumuşak başlı ve pozitif bir kişiliğe sahiptir. Seok-Moo ile pek fazla ortak noktası yoktur.

Ayrıca dizinin yardımcı oyuncu kadrosunda Lee El ve Son Seok-Koo yer almaktadır. Lee El dizide Jo Seok-Moo’nun (Cha Tae-Hyun) ilk aşkı olan Jin Yoo-Young karakterini ve Son Seok-Koo dizide Jin Yoo-Young’ın (Lee El) eşi olan Lee Jang-Hyun karakterini canlandıracak.

"The Best Divorce", 2013 yapımı bir Japon dizisi olan "Matrimonial Chaos"dan uyarlamadır.

Dizinin yönetmen koltuğunda "Unkind Ladies", "Seo-Young, My Daughter", "Brain" ve "Master of Study" dizilerinin yönetmeni Yoo Hyun-Ki oturmaktadır.

Dizinin ilk bölümünün bu yılın Ekim ayında yayımlanması planlanılıyor.
Cevapla
Teşekkür Edenler: Kwan Lee

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da