Skip to main content

BizimAsia

Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Sizler için oluşturduğumuz tüm hizmetlerden tam olarak yararlanabilmek için aramıza katılabilirsiniz. Siz varsanız, biz varız! Üyelikler ücretsizdir ve her zaman ücretsiz kalacaktır.

(Sadece ziyaretçiler tarafından görüntülenir.)

Hoş Geldin, !

Kayıt işleminiz başarıyla tamamlandı. Sitemizde üyelikler e-posta onaylı olduğu için hesabınızı onaylamanız gerekiyor. Kayıt olduğunuz e-posta adresinin gelen ya da istenmeyen (spam) kutusunu kontrol ederek hesabınızı onaylayabilirsiniz. e-Posta gelmediyse veya farklı bir sorun yaşıyorsanız bizimle İletişim sayfasından irtibat kurabilirsiniz.

(Sadece hesabı aktif edilmemiş kullanıcılar tarafından görüntülenir.)

Boys Over Flowers / Yaban Çiçeği / 2009 /- Skr - / Mp4-Mkv / TR Altyazılı


Konu

MKV #1
Boys Over Flowers / Yaban Çiçeği / 2009 /- Skr - / Mp4-Mkv / TR Altyazılı
[Resim: WgYPm8.jpg]


Yönetmen : Gi-Sang Jeon
Yapım Yılı : 2009
Süre  : 60 Dakika
Dil  : Korece
Ülke  : Güney Kore
Tür : Komedi | Romantik | Dram
Müzik  : T-MAX, SS501, SHINee, Ashily, Kim Yoo Kyung,
Seo Jin Young, Tree Bicycle, KARA, HowL, Lee Sang Gon, Kim Hyun Joong, A&T
Senaryo  : Yoko Kamio | Ji-ryun Yoon
Yapımcılar  : Byoung Joon Song
Nam-ı Diğer  : Boys Before Flowers | Kkotboda Namja
Firma  : KBS2
Vizyon Tarihi  : 05 Ocak 2009 ~ 31 Mart 2009
Bölüm Sayısı  : 25

Çeviri : susanisyan


Alıntı:Konusu :
Shinwa Lisesi, Kore'nin en zengin grubu Shinwa'ya ait, sadece özel ailelerin ve çok zenginlerin çocuklarının alındığı bir okuldur. Okulun en prestijli ailelerinden ve çocukluklarından beri arkadaş olan dört öğrencinin kurduğu F4 isimli bir grup vardır. Hepsi çok yakışıklı olduğu için tüm okul kızları tarafından çığlık çığlığa karşılanırlar. Aynı zamanda canları istediğinde istediği kişilere kötülük edip, kafayı taktıklarına kırmızı bir kart bırakacak tüm okulun eziyet etmesine müsaade ederler.
Bir gün, ailesinin kuru temizlemeci dükkanında çalışan Geum Jan-Di (Ku Hye-Sun), bu okula kuru temizleme siparişi götürdüğünde, F4 tarafından gördüğü eziyetler sonucu intihar etmek üzere olan bir öğrenciyi kurtarır. Olay medyada geniş bulur ve okulun öğrencilerinin mutsuzlukları gündeme gelir. Medyanın baskısından uzak kalabilmek için Shinwa Yönetimi tarafından Jan-Di, okula burslu olarak kabul edilir. Okula başlayan Jan-Di'nin huysuz, ters ve dobra tavırlarına kızan F4, kırmızı kartı Jan-Di'ye de bırakır ve Geum Jan-Di'ye eziyetler başlar.
Özellikle Shinwa Grubunun ve Okulun da sahibi, F4'ün de lideri olan; gaddar, korkulması gereken biri olarak tanınan Go Jun-Pyo (Lee Min-Hoo) tarafından türlü oyunlara, ağır şakalara maruz kalan Jan-Di tavrından taviz vermeyip F4 ile bir mücadele içine girer. Jun-Pyo'ya elinden geleni yapar ve ağzına geleni söyler.
Jun-Pyo, milli felaket yakışıklısı, ilk kez kendisine karşı gelen, lafını gediğine koyan ve kendisine hayranlık göstermeyen bir kız ile karşılaşınca etkilenir, yavaş yavaş Jan-Di'ye aşık olur. Jan-Di'yi etkileyebilmek için elinden geleni yapar. Her yerde karşısına çıkmaya ve ona türlü jestler yapmaya başlar. Ancak Jan-Di, Jun-Pyo'dan nefret eder ve ona kesinlikle taviz vermez, bir araya geldiklerinde aralarında hep bir gerilim oluşur. Çünkü, Jan-Di'nin esas etkilendiği kişi, keman ve piyano çalan bir müzisyen, ağırbaşlı, sakin, yakışıklı, anlayışlı, kendi halinde biri olan Yun Ji-Hu (Kim Hyun-Joong)'dur. Jin-Hu, Jan-Di'ye her zor anında destek olur ve tüm okul Jan-Di'ye eziyet ederken onu korur. Onu koruyucusu olarak gören Jan-Di, Ji-Hu'dan hoşlanmaya başlar. Ne var ki Jin-Hu çocukluk aşkı olan Min Seo-Hyun'a (Kim So-Eun) aşıktır.

Oyuncular  :
[Resim: m2ro5P.png]

Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.

1-20
Spoiler: Göster

21-25
Spoiler: GösterKayit Ol


Son Düzenleme: 13-06-2018, 00:55, Düzenleyen: Kwan Lee.
Cevapla
#4
Bu indirme işini bir türlü yapamıyorum ,kolay bir tarif alsam ? Kikiki
Herşey gönlünüzce olsun, Mutluluk ise gölgeniz...
Cevapla

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da