Skip to main content

BizimAsia

Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Sizler için oluşturduğumuz tüm hizmetlerden tam olarak yararlanabilmek için aramıza katılabilirsiniz. Siz varsanız, biz varız! Üyelikler ücretsizdir ve her zaman ücretsiz kalacaktır.

(Sadece ziyaretçiler tarafından görüntülenir.)

Hoş Geldin, !

Kayıt işleminiz başarıyla tamamlandı. Sitemizde üyelikler e-posta onaylı olduğu için hesabınızı onaylamanız gerekiyor. Kayıt olduğunuz e-posta adresinin gelen ya da istenmeyen (spam) kutusunu kontrol ederek hesabınızı onaylayabilirsiniz. e-Posta gelmediyse veya farklı bir sorun yaşıyorsanız bizimle İletişim sayfasından irtibat kurabilirsiniz.

(Sadece hesabı aktif edilmemiş kullanıcılar tarafından görüntülenir.)

Aşka Yolculuk Dizisi (Moon Lovers Scarlet


Konu

Yeni #1
[Resim: A%C5%9Fka-Yolculuk-Dizisi-Oyuncu-kadrosu...68x476.jpg]
[Resim: Moon-Lovers-Scarlet-Heart-2.jpg]
Merak ettiğiniz Aşka Yolculuk Dizisi (Moon Lovers Scarlet Heart) Oyuncuları Konusu Özeti Fragmanı konusu hakkında sizlere detaylı bilgiler vereceğiz. Öncelikle hoş geldiniz.
Kanal 7 coştu bir kere tutabilene aşk olsun. Kore dizilerinin yılı olacak 2018-2019 anlaşılan. Gerçi hint dizileri gibi uzun soluklu diziler olmasa da Aşka Yolculuk bakalım beğenilecek mi izlenecek mi bizde merak ediyoruz bu Kore dizilerini. Aşka Yolculuk Dizisi (Moon Lovers Scarlet Heart) Oyuncuları Konusu Özeti Fragmanı ve tüyolarını bu sayfada bulabilirsiniz.

Bir çok dizisini aynı anda duyuran Kanal 7 anlaşılan yaz ekranında Kore dizilerini peş peşe Türk halkına sunacak ve farklı bir deneyim kazanmış olacak. Kanal 7  de sürekli hint dizileri izleyenler için de yeni bir başlangıç olacak ve Kore dizilerini yakından tanıma fırsatı bulacaklar.. Kanal 7 en son Aşka Yolculuk Dizisini (Moon Lovers Scarlet Heart) duyurdu bizlerde kısa kısa bilgiler verelim istedik.

Korede yayınlanan ve orjinali Moon Lovers Scarlet Heart olan Aşka Yolculuk Dizisi bir drama dizisi. Aşka Yolculuk Dizisinin konusunu merak edenler için hemen söyleyim, dizide sevgilisi tarafından terk edilen ve tüm parası alınan bir kızın başından geçenler anlatılıyor. Tam ay tutulması sırasında sudayken kendini bir anda geçmişte bulmasıyla başlayan olayları içeriyor Aşka Yolculuk Dizisi..

[Resim: Moon-Lovers-Scarlet-Heart-1-1.jpg]
[Resim: A%C5%9Fka-Yolculuk-dizisi-ba%C5%9Frol-oy...68x532.jpg]

Kendini bir anda geçmişte bulan bir genç kızın (Hae Soo) başından geçen sıradışı olaylar özellikle Prensler arası aşk maceralarını ve taht kavgalarını konu alan Moon Lovers Scarlet Heart isimli dizi bakalım ülkemizde izlenecek mi rağbet görecek mi izleyip göreceğiz. Bu güneş tutulması sırasında eski tarihlerde yaşamış olan Goryeo Hanedanlığının zamanına yolculuk yapan ve orada diğer insanların korkudan önünde titredikleri bir lider olan Wang So’ya (Lee Jun-Ki) aşık olan bir kızın (IU) öyküsünü anlatan Aşka Yolculuk Dizisi bakalım sizin ilginizi çekecek mi?

Aşka Yolculuk isimli bu Dizi elbette fantastik bir olarak karşımıza çıkmakta, bu yüzden hem tarihsel hemde aşk dolu bir dizi olacağının garantisini verebiliriz sizlere.. Dizide önemli karakterlere bir göz atalım hep birlikte..

[Resim: Moon-Lovers-Scarlet-Heart-4.jpg]


Aşka Yolculuk Oyuncuları ve Karakterleri:
Lee Jun-Ki dizideki başroldür, Kral Taejo’nun dördüncü oğlu olan prens Wang So karakterini canlandırmaktadır. Oldukça katı buz gibi soğuk bir kişiliğe sahiptir. O, herkesin dikkatini çeker, dikkatleri çekmek istemese de herkesten çok farklı olduğu için farkedilir. İşte Aşka Yolculuk dizisinde de bunu farkedeceksiniz..

Aşka Yolculukta kadın başrol IU dizide, günümüzde yaşarken geçmişe bir yolculuk yapıp giden Hae-Soo karakterini canlandırmaktadır. Hae-Soo karakteri, geçmişe yolculuğunda birbirinden farklı 9 yakışıklı prensin sevgisini kazanmış güzel bir oyuncudur.

Kang Ha-Neul Aşka Yolculuk dizisinde, Kral Taejo’nun 8. oğlu olan prens Wang Wook karakterini canlandırmaktadır. O, prens Wang So (Lee Jun-Ki) ile babaları aynı olmasına rağmen farklı annelerden dünya gelmiştir.

[Resim: Moon-Lovers-Scarlet-Heart-.jpg]
Son Düzenleme: 15-07-2018, 01:23, Düzenleyen: Kim So Ro.
Cevapla

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da
Task